Україна вперше представлена на Міжнародній виставці сучасних меблів у Нью-Йорку

/ Декор /

FAINA – перший бренд, що представив український дизайн на Міжнародній виставці сучасних меблів у Нью-Йорку (The International Contemporary Furniture Fair, ICFF).

Цьогорічна виставка ICFF + WantedDesign Manhattan відбулася в Нью-Йоркському Jacob K. Javits конференц-центрі 21-23 травня 2023 року. Ярмарка була присвячена висококласним північноамериканським студіям і новим міжнародним дизайнерам.

Фото: FAINA

FAINA – це бренд меблів, освітлення та декору, що представляє сучасний дизайн, українську ідентичність, культуру і дух  у стилі “живого мінімалізму”. Його в 2014 році заснувала архітекторка Вікторія Якуша з метою масштабувати український культурний код у світі.

Фото: FAINA

На українському стенді були представлені фірмові вироби бренду: стільці, торшери і лавка. 

FAINA також була частиною програми Eco Solidarity, яка об’єднала нових європейських дизайнерів та студії, зосередженої на дизайні з емпатією, звертаючись до деяких із найактуальніших у світі умов здоров’я та благополуччя людини.

Фото: FAINA

На стенді Eco Solidarity, FAINA представила стільці з колекції ZTISTA, виготовлені вручну з екологічного матеріала: суміші сіна, глини та інших натуральних складників. За консистенцією цей матеріал схожий на гончарну глину або тісто, звідки і походить назва елементів декору. 

 

Читайте також:

“Усвідомлені сни”: благодійна виставка молодої української художниці Анастасії Большакової

Україна на Milan Design Week 2023: дух української свободи в інсталяції CONTINUUM

Український стенд вперше презентували на найбільшій міжнародній виставці мармуру в Італії