У Вінниці завершили основні роботи з реконструкції туристичного хабу. Ось як він виглядає

Довкола споруди вже прибрали захисне огородження після будівельних робіт і відкрили тротуар.

Як йдеться на сторінці у Facebook мера міста Сергія Моргунова, реконструкція туристичного хабу перебуває на фінальному етапі.

Вінницький туристичний хаб після реконструкції. Джерело фото: facebook.com/SAMorgunov

За словами посадовця, цей хаб стане найбільшим муніципальним туристичним простором в Україні. У ньому відкриють інформаційний центр, коворкінг для туристичних стартапів і проводитимуть різні заходи. 

Під час реконструкції в будівлі замінили дах і перекриття між поверхами, зміцнили фундамент, віконні перемички та простінки, фактично повністю відновили довоєнну композицію споруди. Крім того, зробили простір інклюзивним та встановили ліфт, яким можуть скористатися маломобільні групи населення, пояснює очільник. 

Такий вигляд мала будівля у 1944 році. Джерело фото: facebook.com/SAMorgunov

Як зазначає Сергій Моргунов, залишилось провести внутрішні роботи, попрацювати над освітленням, закупити обладнання, впорядкувати територію біля хабу. Відкрити туристичний простір мають у 2022 році.

Додамо, будинок, який реконструювали під хаб, побудували протягом ХІХ-ХХ століть. За радянських часів у ньому знаходився Вінницький обласний відділ народної освіти. У 1944-му будинок постраждав від пожежі, його відновили майже через 10 років потому.