У Віллінгені відкрили найдовший в Німеччині підвісний міст

Новий 665-метровий підвісний міст на гірськолижному курорті Віллінген у Гессені став найдовшим таким мостом у Німеччині та одним із найдовших у світі.

Новий висячий міст у Віллінгені, зведений будівельною фірмою зі Швейцарії, спроєктований у так званому тибетському стилі – він не має жодних компонентів або опор, що підносяться, і вільно простягнутий над долиною.

Конструкція здатна витримати пориви вітру урагану другої категорії – від 154 до 177 кілометрів на годину. Планування, узгодження технічних деталей, питань безпеки та реалізація проєкту тривали понад п’ять років. Вартість перевищила чотири мільйони євро.

Фото: dpa

На мосту одночасно може перебувати до 750 осіб. Контроль за цим здійснюється автоматично. Доступ буде відкритий цілий рік у світлий час доби – за винятком днів із поганими метеорологічними умовами. На мосту встановлені датчики для вимірювання швидкості вітру та інших параметрів.

Доступ з велосипедами, дитячими візками та домашніми тваринами заборонено. Технічні параметри дозволяють пересуватися мостом на інвалідних кріслах, але це буде можливо тільки в години, коли рух відвідувачів здійснюватиметься в один бік.

Місцева влада очікує, що нова визначна пам’ятка додатково залучить до цього регіону до 100 тисяч відвідувачів на рік, при цьому загальна кількість ночівель у місцевих готелях може збільшитися на 350 тисяч щороку.

 

Читайте також:

В Амстердамі планується будівництво повністю деревʼяного житлового району – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

З 2024 року між Києвом, Берліном і Ганновером зʼявиться залізничне сполучення – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

В Амстердамі завершили будівництво штаб-квартири Booking.com – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ