У турецьких готелях не будуть селити російських туристів

/ Події /

Турецький представник туроператора TUI – TUI Tantur надіслав директиву про скасування бронювань номерів у готелях країни для російських туристів через санкції проти росії.

Про це пише видання Turizmgazetesi.

Таке рішення керівництво компанії пояснило тим, що відповідне прохання надійшло від балтійських туроператорів, зокрема TI Travel LLC, TI Baltics SIA та Borublita, які є партнерами TUI Tantur. 

Згідно з цим, у турецьких готелях більше не повинно бути туристів з росії. Нині компанія працює над скасуванням наявних бронювань та виселенням росіян, які встигли заселитись. 

Лист з директивою від турецького туроператора TUI – TUI Tantur. Фото: Turizmgazetesi

Відповідне рішення мають реалізувати до 31 травня. Згодом дані планують перевіряти у 20-х числах щомісяця.

Крім того, повідомляють, що російська дочірня компанія TUI – TUI Tantur у Туреччині припинила свою роботу, а всі її співробітники – звільнені. 

Варто зазначити, що TUI – TUI Tantur нині вважається найбільшим туроператором у Європі. Він виник унаслідок злиття двох найбільших європейських туристичних компаній – німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC.

Група TUI має 300 готелів понад тридцяти країнах світу, 6 авіакомпаній, 14 круїзних лайнерів тощо. Щороку вона обслуговує близько 20 мільйонів клієнтів у 180 країнах світу. 

 

 

Читайте також

Укрпошта анонсувала вихід нової марки. На ній може бути пес Патрон

Німецький Гамбург братиме участь у відбудові Києва

Студія дизайну LeQB здобула перемогу в міжнародному конкурсі й присвятила її Україні