У Тростянці спорудять мобільну лікарню за німецькою розробкою

Майбутній медзаклад протягом кількох років буде забезпечувати потреби громади, доки повністю не відремонтують основний корпус місцевого закладу охорони здоров'я.

Реалізацією проєкту займатимуться у межах підписаного Меморандуму про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ Ukraine, повідомили у Тростянецькій міськраді. 

Проєкт мобільного медичного закладу від німецької благодійної організації. Візуалізація: Тростянецька Міська Рада

Споруду площею близько 800 м² виготовлять у Німеччині. У ній функціонуватимуть кабінети офтальмолога, отоларинголога, гінеколога та хірурга. Кожне з приміщень буде оснащене всім необхідним обладнанням.

Зокрема, йдеться про відкриття кабінетів функціональної діагностики з ЕКГ, ЕЕГ, УЗД, відеогастроскопом, відеоколоноскопом, відеобронхоскопом, а також кабінет фізіотерапії.

Тростянецька міська лікарня після російських обстрілів. Фото: Тростянецька Міська Рад

Будівництво реалізовуватимуть у рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки України”, який фінансується Федеральним урядом Німеччини та впроваджується компанією GIZ.

Крім того, протягом наступних двох місяців Тростянець отримає додаткове медичне обладнання, електрогенератори, якими обладнають лікарню, та інші об’єкти соціальної інфраструктури, сонячні станції, станцію водної очистки та IT-обладнання. 

 

 

Читайте також

Нідерланди передадуть велосипеди на деокуповані території України

Німецькі та українські благодійники візьмуться за відновлення дитячої школи мистецтв у Бучі

Австрія зведе в Україні три медзаклади – на це виділять €600 мільйонів