У столиці почали курсувати автобуси з Європи – фото

Київпастранс оновив міські автобуси маршруту 555, що займається перевезенням між Воскресенською та ДВРЗ.

Це 12-метрова модель Ambassador 200 голландської марки VDL Berkhof, яку напередодні місто отримало від європейських партнерів як гуманітарну допомогу. Фото транспортних засобів опублікували на порталі АвтоЦентр.

Автобус з характерним блакитно-білим забарвленням має низькопідлоговий салон у передній і середній частинах висотою 34 см. Він розрахований на 80 пасажирів та має 43 сидячих місця.

Такий вигляд мають тепер маршрутні таксі №555. Фото: АвтоЦентр

Напередодні ці транспортні засоби експлуатували у Нідерландах. Фото: АвтоЦентр

Варто зазначити, що в травні Києву передав уряд Латвії 11 сучасних автобусів. Крім того, у серпні столиця України отримала ще 19 пасажирських автобусів від німецьких Мюнхена, Регенсбурга, Ганновера та Цевена. Міський голова Віталій Кличко тоді заявляв, що незабаром оновлений транспорт вийде на свої маршрути. Зокрема, йшлося про Дніпровський та Деснянський райони столиці. Однак кияни й досі очікують на це.

Такий вигляд мають автобуси від чотирьох німецьких міст, які ще не вийшли на маршрути. Фото: КМДА

Речник КП “Київпастранс” Олег Грищак пояснив, що поки тривають процедури з оформлення офіційної документації на ці транспортні засоби.

“Завершуються процедури отримання технічних паспортів, реєстрація і постановка на облік транспортних засобів з видачею українських державних номерів. Паралельно триває оснащення автобусів валідаторами та системи супутникового відстеження.

По завершенню всіх необхідних процедур отримані містом автобуси вийдуть на нові маршрути, які розробляються конкретно для вказаних автобусів”, – зазначив у коментарі Хмарочосу Грищак.

 

 

Читайте також

Житомирщина отримає пасажирські автобуси Iveco Irisbus від Естонії

Нідерланди передадуть велосипеди на деокуповані території України

Рівень забруднень зменшився на 90%: результати акції “Неділя без автомобіля” у Брюсселі