У Стокгольмі частина парку біля посольства рф матиме назву Місце вільної України

/ Події /

На знак солідарності з українським народом у шведській столиці частина парку, поблизу якого розташоване посольство рф, матиме назву Місце вільної України.

Про це повідомила очільниця Стокгольму Анна Кеніг Йерлмюр, пише видання Europe-cities. Вона запевнила, що топонім залишатиметься незмінним протягом тривалого часу. 

“Це буде тривалим символом солідарності Стокгольма з українським народом і важливим сигналом проти дій російського режиму”, – підкреслила посадовиця

Як зазначають у повідомленні, таке рішення пов’язано з перейменуванням низки географічних об’єктів в інших країнах, що таким чином прагнули продемонструвати солідарність з українським народом. 

У парку перед посольством Росії пройшла низка демонстрацій проти війни. Тепер місце отримало назву на честь Вільної України. Фото: Henrik Gustafsson

Нагадаємо, що від початку масштабного вторгнення російських військ на територію України подібні рішення ухвалили одразу в кількох країнах. 

Зокрема, у Чехії міст біля посольства рф назвали на честь українського сапера Віталія Скакуна, а вулиця, що поблизу, нині названа на честь Українських героїв. Також вулицю, де розташоване посольство рф, перейменували на вулицю Героїв України. Крім того, у Парижі станція метро отримала назву Europe-Ukraine.

 

 

Читайте також

Урбанина презентувала Довідник з благоустрою парків. Де безкоштовно завантажити

У Хмельницькому перейменували низку вулиць на честь Героїв України

У Львові почали зводити житло для вагітних жінок-переселенок