У Сінгапурі будують Новий науковий центр за проєктом Zaha Hadid Architects

Рада Наукового центру Сінгапуру провела церемонію закладки Нового наукового центру, розташованого поруч зі станцією метро "Китайський сад".

Будівля площею близько 55 000 кв. м, спроєктована Zaha Hadid Architects у співпраці з Architects 61 Pte Ltd, має стати ключовою визначною пам’яткою району озера Джуронг.

Візуалізація: Zaha Hadid

Центр представлятиме практичні інтерактивні виставки, які заохочуватимуть дітей до досліджень. Щоб задовольнити інтереси молоді та дорослих, Науковий центр планує проводити семінари на тему проблем зміни клімату чи штучного інтелекту.

Візуалізація: Zaha Hadid

Будівля, інтегрована у навколишній ландшафт, міститиме різноманітні сади та простори для відпочинку. Їх біорізноманіття можна буде використовувати для наукових досліджень, адже центр матиме свою еко-лабораторію.

Візуалізація: Zaha Hadid

Сад на даху над східним блоком стане місцем для проведення заходів, доступним для публічного бронювання. Тут також зʼявиться обсерваторія для початівців-астрономів.

Візуалізація: Zaha Hadid

Новий Науковий центр будується за стійкими принципами проєктування для зменшення викидів вуглекислого газу. Зокрема, вентиляція приміщень буде природною, а інтелектуальна ситема управління будівлею має скоротити споживання енергії на 40 відсотків.

Відкриття Центру заплановано приблизно на кінець 2027 року.

 

 

Читайте також:

Zaha Hadid Architects презентували візуалізації хмарочоса для гірськолижного курорту Троєна

На місці будинку в Маямі, що трагічно обвалився, зведуть новий за проєктом Zaha Hadid Architects

У Дніпрі змінять проєкти станцій метро, створені Zaha Hadid Architects