У Швейцарії шукають охочих перевірити умови утримання в новій в’язниці

Таким чином влада хоче перевірити умови утримання ув'язнених.

У швейцарському місті Цюрих місцева влада вирішила створити фокус-групу, яка перевірить умови утримання арештантів в новій в’язниці перед тим, як там почнуть приймати злочинців.

Нині тюремне приміщення розраховане на 241 місце, а охочих взяти участь в експерименті – втричі більше. Крім того, заявки надходять і досі. 

Екстер’єр нової в’язниці. Фото: Christian Beutler/Keystone

Організатори ухвалили рішення провести відбір кандидатів. Згідно з встановленими правилами, добровольці мають досягти повноліття, проживати у Цюриху та погодитись на перевірку біографічних даних. 

Після цього кандидатів поселять до в’язниці на три дні – з 24 по 27 березня. Їм доведеться здати усі електронні пристрої, включно із телефонами. Під час перебування у тюремних умовах добровольці куштуватимуть три види тюремного меню: халяльне, м’ясне та вегетаріанське.

Інтер’єр тюремної камери у новій в’язниці. Фото: Keystone SDA

Директор в’язниці Марк Айєрман наголосив на тому, що волонтери потраплять “не в дитячий табір” та у будь-який момент за бажанням зможуть покинути стіни в’язниці. 

Варто зазначити, що запровадження такої ініціативи виникло внаслідок численних скарг ув’язнених на неналежні умови утримання у місцевій тюрмі.

 

Читайте також

Фортеця кохання: як пара художників облаштовує середньовічний замок на Закарпатті

Заради рідкісних видів птахів в Іспанії знесуть елітарне селище

На честь реставрації маєтку Сікорського аеропорт “Київ” видаватиме квитки із його зображенням