У Швейцарії злодії подолали один з найважчих перевалів, щоб вкрасти пожертвування

Злодії підкорили один з найважчих скелелазних маршрутів Швейцарії, перевал Геммі, щоб пограбувати ящик для пожертвувань.

Про це пише BBC.

Скриньку для пожертв знайшли розбитою та порожньою. Злодії були не тільки хорошими альпіністами, але й взяли з собою інструменти, щоб зламати скриньку для пожертвувань. Ящик з пожертвами належить місцевому клубу скелелазіння, який підтримує маршрут на перевалі.

“Найбільший шок викликало те, що скринька для пожертв доступна лише найдосвідченішим альпіністам. Маршрут класифікується як найскладніший і включає сходження, а також підйом по драбинах, прикручених до вертикальної скелі, і проходження ущелин на вузьких сталевих тросах”, — йдеться у матеріалі.

Фото: VIAFERRATA-LEUKERBAD.CH

Представники скелелазного клубу вважають, що крадіжка була ретельно спланованою.

“Що це за люди? Клуб скелелазіння доглядає за маршрутом без зарплати, ми нічого не просимо, а тепер хтось вкрав гроші, пожертвувані на його утримання”, — написав скелелазний клуб на своїй сторінці у Facebook.

Наразі зʼясувати хто саме скоїв злочин важко, адже в ті дні була гарна погода, і було багато альпіністів.

Клуб скелелазіння не впевнений, скільки саме грошей було вкрадено; але член клубу та гірський гід Річард Верлен сказав BBC, що, ймовірно, це буде щонайменше 400-500 швейцарських франків (420-520 євро).

 

 

Читайте також:

У Стрийському парку невідомі облили мастилом та намагались підпалити скульптуру проти бодішеймингу

На пляжах Марселя запустили застосунок для захисту жінок від домагань

Штрафи і обмеження: як європейські міста долають величезний наплив туристів