У Швеції охочі можуть допомогти поремонтувати дороги завдяки мобільній грі

/ Урбаністика /

Енчепінг запрошує велосипедистів взяти участь у новій міській ініціативі. 

Про це повідомляє видання The Mayor.

Влада міста з населенням 21 тисяча людей вирішила впровадити спеціальну гру, щоби зацікавити мешканців до покращення благоустрою населеного пункту. Втілити задум допомогла фінська стартап-компанія Crowdsorsa. 

Кожен охочий може безкоштовно завантажити додаток від розробників в App Store чи Google Play. Застосунок містить завдання, які необхідно виконати, та детальні інструкції. 

Відповідно до задуму, гравець має їздити на велосипеді маршрутами, які нанесені на карту у грі, та збирати віртуальні фрукти й ягоди, за які отримуватиме реальні гроші. На кожному кілометрі шляху будуть об’єкти, за кожен із яких можна отримати майже 2 євро. 

Фото: Pexels/Christopher Beck

“Перший користувач, який знайде предмет, отримує за нього винагороду, потім він зникає з усіх карт в режимі реального часу. Це робить участь в акції добре організованою і показує гравцям, де дані ще не було зібрано”, – пояснює генеральний директор Crowdsorsa Тоні Паджу.

Отримані відомості будуть проаналізовані штучним інтелектом для того, аби виявити пошкодження проїзної частини, а потім їх нададуть для планування обслуговування мережі велодоріжок у місті. 

“Цей проєкт важливий для нас, оскільки нарешті ми можемо отримати ґрунтовну основу для того, щоби методично зрозуміти, як слід утримувати наші пішохідні та велосипедні доріжки. Це дає найкраще уявлення про пріоритети та майбутні зміни. Також вважаємо, що це буде хорошим способом залучити жителів муніципалітету Енчепінг до того, щоб вийти та випробувати наші пішохідні та велосипедні доріжки”, — сказав Мауріціо Фреддо, планувальник трафіку в Енчепінгу.

 

 

Читайте також

Біженців з України просять розповісти про успішні екопроєкти за кордоном

Немов гриби: у парку польської Гдині встановили незвичні лампи HUBY 

Брайтон-Біч-Авеню у Нью-Йорку стане Українським шляхом