У Ризі відкриють перший громадський майданчик для компостування “зелених” відходів

/ Технології /

Таким чином листя, траву та гілки планують перетворювати в органічне добриво, а потім використовувати для озеленення міста. 

Про це повідомляє видання The Mayor.

Муніципальне підприємство Rīgas Meži, що займається доглядом за лісами та парками, створить перший в Латвії майданчик для компостування садових і паркових відходів, які з’являються щоосені. Отримане добриво будуть використовувати для покращення зелених насаджень міста. 

“Цей проєкт було реалізовано рекордними темпами! Ретельна оцінка витратних позицій підприємства показала, що витрати на утилізацію відходів різко зростають. Було зрозуміло, що для вирішення цієї проблеми потрібні радикальні дії. У співпраці з Rīgas Údeni було знайдено швидке, надійне та недороге рішення. Таким чином ми можемо дати друге життя всім органічним відходам на наших територіях!” – повідомляє голова правління Rіgas Meži Аніта Скудра.

Для компостування обрали ділянку, яка відповідає усім вимогам: вона розташована за містом, утім, доволі недалеко від нього, територію огородили та встановили там інформаційне табло.

 

 

Читайте також

Перший лісонасіннєвий центр відкрили на Житомирщині 

У польському Лодзі винні корки використовують як теплоізоляційний матеріал

Львівська компанія генерує енергію з відходів від свого меблевого виробництва