У Подільському районі Києва відремонтували ще три будинки, пошкоджені внаслідок обстрілів росіян

У Подільському районі Києва відремонтували ще три житлові будинки, пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Як повідомляє пресслужба мера Києва Віталія Кличка, вже завершені відновлювальні роботи в будинку на проспекті Свободи та двох будинках на вулиці Межовій у Подільському районі.

Ці 5-ти поверхівки 1960-х років будівництва постраждали одночасно. В березні минулого року, в результаті обстрілу росіян, ракета вибухнула за кілька метрів від будівель. Вибуховою хвилею і уламками вибило вікна та дверні балконні блоки, вхідні двері до під’їздів. Були зруйновані системи внутрішніх комунікацій, конструкції даху та покрівля. З’явилися тріщини на сходових клітинах та перегородках, стиках панелей, по кутах будівель усередині. На сьогодні будинки повністю оновлені, мають і сучасний утеплений фасад, у переважній більшості квартир зробили аварійний ремонт.

Фото: КМДА

Мер Києва також перевірив, як триває відновлення двох багатоповерхівок на вулиці Глибочицькій у Шевченківському районі. В один житловий будинок російська ракета влучила навесні минулого року, в сусідній – влітку.

Будівельники на цих об’єктах посилено працюють, щоб завершити відновлювальні роботи до середини липня цього року.

Фото: КМДА

Фото: КМДА

Також днями до ушкоджених додалася ще одна багатоповерхівка в Святошинському районі, куди влучили уламки російського дрону. Цей будинок місто теж оперативно відновлюватиме.

Загалом у Києві ракетними обстрілами пошкоджені майже 700 будівель – інфраструктурних, соціальних об’єктів та житлових будинків. Вони зазнали пошкоджень різного ступеню.

На відновлювальні роботи столиця виділила з резервного фонду міського бюджету понад 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів виділив уряд.

 

 

Читайте також:

У Львові на місці недобуду зведуть чотириповерховий медичний центр

Історичний готель “Ермітаж” у Києві виставили на продаж

У Києві зайнялася пожежа в недобуді ЖК Family & Friends