У Одеській міськраді не вважають за потрібне змінювати логотип міста, який створила студія путініста Лєбєдєва

В.о. директора Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Іван Ліптуга, який є співвласником прав на бренд, вважає, що змінювати логотип економічно не вигідно. 

Про це йдеться на ютуб-каналі мерії Одеси.

Туристичний символ Одеси якір-серце зазнає невеликих змін, зокрема змінять шрифти, патерни та каліграфічні елементи. Проте відмовлятися від нього повністю в мерії не збираються, адже вважають, що люди не повʼязуть цей символ із росією. Та й грошей наразі у міста на розробку нового логотипу немає.

За словами Івана Ліптуги, реалізація ідеї якоря-серця, розробленого студією скандального російського дизайнера Артемія Лєбєдєва, мала феноменальний успіх і не має аналогів на всьому пострадянському просторі.

Фото: Одеський якір-серце на Кіпрі

“Студія це велика структура, яка до недавнього часу мала свій офіс в Україні, в Києві, і дуже багато зробила проєктів для багато гучних імен у нашій країні, які і до сьогоднішнього дня користуються цим дизайном. У студії були певні працівники, які працювали над дизайном, але то був швидкий дизайн, який був прийнятий містом, і з 2012 року студія ніколи не мала нічого спільного із просуванням і розвитком цього символу в Одесі”, — сказав він.

Фото: Думская, Іван Ліптуга та Артємій Лєбєдєв, 2019 рік

Однак сам пан Іван Ліптуга має відношення до логотипу, оскільки володіє половиною прав власності на нього спільно з одеським комунальним підприємством “Туристичний інформаційний центр”.

Також Ліптуга у 2019 році разом із Лєбєдєвим брав участь у розробці туристичного бренду невизнаної Придністровської Республіки.

 

 

Читайте також:

В Одесі висадили алею кленів в памʼять Праведників світу

У місті на Одещині заборонили прокат електросамокатів

Венеція допоможе Одесі у збереженні культурної спадщини