У новій серії іграшок BE@RBICK зʼявиться блакитно-жовтий ведмедик

Японська компанія Medicom Toy представила нову серію ведмедиків BE@RBRICK серед яких є модель у кольорах українського прапора.

Про це пише видання DFT Magazine.

Фігурку в кольорах українського прапора компанія представила цитатою з антивоєнного есе 1914 року “Друзі, не треба цих звуків!” авторства Германа Гессе: “Любов — краща за ненависть, порозуміння — за гнів, мир — благородніший за війну”.

Окрім синьо-жовтого ведмедя, нова серія містить фігурку Їжака Соніка, одного з героїв японського супергеройського серіалу Kamen Rider, Залізної людини та інших. Кожна іграшка коштує орієнтовно 550 єн (148 гривень).

Зображення: Medicomtoy

Замовити бокс з фігурками можна тут.

Компанія Medicom Toy, яка випускає колекційні іграшки BE@RBRICK, заснована у 1996 році японським дизайнером Акаші Тацухіко.

BE@RBRICK — серія колекційних фігурок. Перша така фігурка у формі ведмедя була випущена 27 травня 2001 року як безкоштовний подарунок для відвідувачів World Character Convention 12 в Токіо.

З того часу ведмедики випускаються в різних розмірах та з використанням різних матеріалів, зокрема дерева, тканини й пластику, що світиться в темряві.

 

 

Читайте також:

Українці створили деревʼяний конструктор HIMARS і зібрали на Kickstarter майже $40 тис.

Український дизайнер запропонував LEGO створити модель Маріупольської водонапірної вежі

Компанія Mattel випустила першу в світі ляльку Барбі із синдромом Дауна