У німецькому місті почали встановлювати спеціальні сміттєві баки для коробок для піци

На початку серпня на вулицях німецького міста Фрайбург встановили п'ять нових сміттєвих баків, які спеціально розроблені для прийому коробок для піци.

Як пише The Mayor, ініціативу міська влада впровадила спеціально до Всесвітнього дня прибирання (World Cleanup Day), що відбудеться 16 вересня), аби заохотити індивідуальні чи групові заходи зі збору сміття.

Нові контейнери були вперше створені, аби дозволити людям легко утилізувати ці громіздкі картонні предмети, складаючи їх у контейнери. Вживані коробки з-під піци вже давно вважалися проблематичним сміттям через їхню форму, яка займала багато місця.

Урни для сміття з коробок для піци розташовали біля піцерій та популярних місць.

Ще одним доповненням до ландшафту сміттєвих контейнерів міста на півдні Німеччини стануть тримачі для пляшок, які можна прикріпити до звичайних сміттєвих баків. Це дозволяє перехожим залишати будь-які пластикові або скляні пляшки та банки в круглих отворах.

Завдяки насадкам навколо сміттєвих контейнерів виглядатиме охайніше, оскільки багато людей залишають пляшки та банки просто поруч з ними, особливо коли контейнери заповнені. Нагромадження пляшок, окрім свого непривабливого характеру, створює небезпеку, оскільки скляні пляшки можуть розбитися, а громадський простір засмічується осколками.

Додавання кілець також полегшило б роботу людям, які збирають скляні пляшки для системи повернення депозитів.

 

 

Читайте також:

На одній з вулиць Одеси встановили “берлінські подушки”

В Римі планують відкрити перший в Європі вертіпорт

Морська вода охолоджує третину всіх готельних номерів Копенгагена