У Німеччині відкривають перше представництво Українського інституту

/ Україна /

Таким чином планують поширювати та популяризувати культуру України за кордоном. 

Про це повідомила заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова на свой сторінці у фейсбуці. 

“Розпочинаємо рік з важливих новин для культурної дипломатії. У Берліні відкриється перше представництво Українського інституту, яке сприятиме кращому розумінню України в німецькому суспільстві та популяризуватиме нашу культуру”, – йдеться у дописі. 

Заснування та відкриття представництва стало можливим завдяки тристоронній співпраці між Українським інститутом, Ґете-Інститутом та Alliance for Open Society International за сприяння Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина. 

У 2023 році команда представництва складатиметься з трьох осіб: керівника, проєктного менеджера та комунікаційного менеджера, які обиратимуться через відкритий конкурс

Посадовиця наголошує, що відкриття представництва Українського інституту у ФРН – це знакова подія та показник того, що культурна дипломатія залишається пріоритетним напрямом, бо “м’яка сила” – це ключ до ширшої військової, економічної та гуманітарної підтримки

До слова, у 2018-2022 рр. Український інститут уже організував 18 заходів і проєктів культурної дипломатії в Німеччині, зокрема кінопокази, театральні читання і постановки, виставки візуального мистецтва, художні резиденції, концерти сучасної і класичної музики, літературні події тощо.

 

Зображення на головній – із виставки українського NFT-мистецтва Oil-Blood-Liberty від CryptoArt Ukraine

 

 

Читайте також

Норвезькі археологи заявили, що виявили найстаріший рунічний камінь у світі 

Вчені розгадали секрет «самовідновлення» римського бетону

Модний дім Fendi долучився до оновлення інтер’єрів історичної вілли Медічі в Римі