У Миколаєві з’явиться інноваційний квартал, спроєктований Drozdov & Partners

Проєкт житлового масиву розробила архітектурна студія Drozdov & Partners.

Drozdov & Partners розповіли про проєкт Namyv, який передбачає зведення житлового комплексу середньої висотності на півострові Південного Бугу у Миколаєві.

Проєкт створили, аби покращити інфраструктуру наявної забудови півострова та перетворити класичну типологію мікрорайону без чіткої міської сітки на якісний продуманий простір.

Територія, на якій зведуть Namyv. Фото: Drozdov & Partners

Згідно з розробленим концептом, оновлювати мікрорайон будуть за принципом “місто у місті”. Тут зведуть комплекс житлових кварталів, офісних та комерційних будівель, покращать благоустрій території та стан набережної.

Автори концепту Namyv надихались засадами скандинавської архітектури.

Архітектурне бюро вирішило мінімізувати проїжджу частину. Візуалізація: Drozdov & Partners

Оновлений мікрорайон матиме велику кількість зелених зон. Візуалізація: Drozdov & Partners

Вулиці облаштують впорядкованими пішохідними зонами, трасою здоров’я, місцями для вигулу собак та велодоріжками. Біля річки розташують каякінг-центр для заняття спортом та активним дозвіллям, організовану набережну, площу для вечірнього променаду, а також зони для відпочинку – амфітеатр, BBQ та місце для риболовлі.

Узбережжя річки Південний Буг. Візуалізація: Drozdov & Partners

До слова, першу частину робіт планують завершити вже у 2024 році, а загалом термін виконання проєкту займе близько 5-7 років.

Drozdov & Partners – харківське архітектурне бюро, засноване у 1997 році. Команда займається втіленням архітектурних проєктів не лише в Україні, а й у низці інших країн, зокрема Швейцарії, Франції, США, Іспанії, Кореї тощо. Найважливішим фактором у своїй роботі Drozdov & Partners вважають емоції, які викликає створена ними архітектура.

 

Читайте також

У Софії Київській реставрують горельєфне панно “Місто на семи пагорбах”

TECLA Technology: який вигляд має будинок, зведений за допомогою 3D-друку

Італійський стартап пропонує створювати предмети дизайну з перероблених рибальських сіток