У Львові зведуть новий ЖК з офісами та озером для дощової води

У Львові на вулиці Стрийській зведуть багатофункціональний комплекс. Забудовник планує побудувати в ньому дитячий садок та провести благоустрій озера.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Комплекс площею понад гектар зводитиме ТзОВ «Міська околиця» в зоні Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення відповідно до плану зонування територій Сихівського району. Тут передбачені також об’єкти торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Візуалізація: ЛМР

«Міксований об’єкт – 8 тисяч квадратних метрів офісних площ, окрім того – комерційні площі та великий паркінг. На нашу думку, міксованість цього комплексу дасть можливість жити йому і вдень, і вночі. Вдень більше використовуватись працівниками офісів та комерцією, а ввечері – мешканцями», – розповів головний архітектор міста Антон Коломєйцев.

Візуалізація: ЛМР

На території комплексу планують побудувати дитячий садок площею в 600 кв.м., який потім передадуть на баланс міста. Також облаштують підземні контейнери для роздільного збору побутових відходів.

Візуалізація: ЛМР

«Щодо водойми, яка там є – пропонуємо зберегти її в ландшафті і збирати в неї дощову воду, а біля неї можна облаштувати відкритий майданчик», – запропонував головний архітектор Львова.

В комплексі також передбачене укриття, яке буде розташоване в підземному паркінгу.

 

 

Читайте також:

У Львові забудовник створить рекреаційний простір на місці ставків для розведення риби

У Львові замість металевої огорожі в деяких місцях висадять кущі

Тернопіль оголосив конкурс на кращий ескізний проєкт пам’ятника Роману Шухевичу