У Львові збудують школу з облаштованим бомбосховищем і басейном

/ Події /

Новий приватний навчальний заклад, розрахований на 800 учнів, стане частиною житлового комплексу. 

Відповідні містобудівні умови на забудову ділянки на вулиці Тракт Глинянський, 152 виконком видав для компанії “Провесінь-Агроінвест”, пише ZAXID.NET.

Проєкт нової приватної школи передбачає створення триповерхової споруди та прибудови будівлі басейну, яка матиме два поверхи. На території навчального закладу облаштують стадіон із біговими доріжками та майданчики для рухливих ігор.

За словами заступника мера Львова Любомира Зубача, окрему увагу приділили безпековим факторам. Приміщення, яке використовуватиметься як укриття, відокремлять від інших підземних кімнат і забезпечать створення усіх необхідних умов.

Візуалізація майбутнього навчального закладу. Зображення: ЛМР

“Приміщення укриття слід відокремити від решти підземних приміщень та передбачити його опалення. А також забезпечити санвузлами, рукомийниками та розкладними місцями для сидіння, щонайменше двома виходами у протилежні боки будівлі.

Додатково в укритті повинні передбачити приміщення для зберігання продуктів харчування довгого зберігання, медикаментів, засобів індивідуального захисту органів дихання та зору. Також тут має бути стратегічний запас води – а саме накопичувальний бак з постійною циркуляцією води”, – розповів Любомир Зубач.

Приватна школа на 800 учнів з’явиться у східній частині міста. Зображення: ЛМР

Новий приватний заклад освіти розташують на території площею 2 га. Вона стане частиною майбутнього житлового комплексу на вул. Тракт Глинянський, на який видали містобудівні умови для “Провесінь-Агроінвест” у 2021 році. Також на цій території передбачили будівництво дитячого садка, розрахованого на 200 дітей. 

За даними YouControl, львівську будівельну компанію “Провесінь-Агроінвест” зареєстрували 15 років тому. Розмір її статутного капіталу складає 7 мільйонів гривень. Кінцевим бенефіціарном є львів’янин Тарас Квасниця.

 

 

Читайте також

На території колишнього львівського мотозаводу зведуть багатофункціональний апарт-готель

У Київській області побудують склозавод на 400 робочих місць

“Межигір’я” перетворять у державний парк-пам’ятку