У Львові з’явиться перша у місті сучасна будівля, виконана повністю з натурального каменю

/ Події /

Мова йде майбутній готель на площі Міцкевича, ділянка якого займає південно-західну частину колишнього міста в мурах.

Першу сучасну будівлю, фасад якої повністю буде виконаний з натурального каменю, зведуть за проєктом польської архітектурної студії Kuryłowicz & Associates, повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев виданню Твоє Місто. Зведення цього готелю стане першим проєктом архстудії в Україні. 

“Ця фірма має офіси у Варшаві та Вроцлаві. Вони займалися багатьма важливими сучасними об’єктами у Польщі, зокрема, майстерно інтегрували нові готелі в історичній забудові Гданська, отримали багато нагород та мають міжнародний досвід”, – каже він.

Реалізований проєкт студії Kuryłowicz & Associates у Гданську. Фото: pixabay.com

Наразі будівля вже набула усіх своїх об’ємів. У підвальних приміщеннях законсервували рештки мурів, на яких стоїть готель. Після здачі споруди в експлуатацію історичний об’єкт буде доступний містянам, запевняє Антон Коломєйцев.

Готель матиме довжину у 25 метрів. Крім основного призначення, тут передбачили облаштування адміністративно-торгових приміщень та підземний паркінг.  

Будівля поки знаходиться на початковому етапі облаштування фасаду. Фото: Твоє Місто

Дозвіл на початок робіт отримало ТзОВ “Центр розвитку нерухомості” у 2018 році. Тоді містобудівні умови на забудову цієї ділянки передбачали максимальну висоту зведення у 22,4 м, однак у 2020 році пропозицію переглянули і збільшили до 25 м із максимальним відсотком забудови земельної ділянки.

Такий проєкт напередодні презентували у Львівській міській раді. Зображення: ЛМР

Варто зазначити, що територія, на якій будують майбутній готель, розташована на південно-західній частині колишнього міста в мурах. Зокрема, тут проходила частина Високого муру, який був збудований у другій половині XIV століття. 

У 2020 році дослідники центру Інституту археології “Рятівна археологічна служба” повторно опрацювали фрагменти муру, розкриті під час попередніх розкопок, а також деякі нові, що раніше не вдалося розкрити з технічних причин. Після зведення споруди готелю у підвальних приміщеннях мали намір розташувати їхню експозицію. Як зазначив Антон Коломєйцев, плани реалізують.

 

 

Читайте також

В Україні пропонують перейменувати всі вулиці Пушкіна на честь Стівена Кінга

Ескіз Мікеланджело продали за рекордну суму у 23 мільйони євро

Відбудовою Тростянця займатиметься австрійська компанія