Про це повідомляє “Львівавтодор”.
“Облаштовуємо стовпці на інших ділянках тротуару вздовж вул. П. Орлика, які також облюбували для паркування недобросовісні водії”, – зазначають у підприємстві.
Таке рішення було прийняте після реконструкції вул. П. Орлика, оскільки водії активніше почали паркуватися на нових хідниках з тактильною плиткою.
Щоб унеможливити заїзд автомобілів на тротуари, в коригований проєкт було включено облаштування антипаркувальних стовпців і цього тижня дані роботи розпочали.
Загалом у рамках реконструкції вул. П. Орлика влаштовано близько сотні паркомісць.
Читайте також:
В історичному центрі Праги заборонили паркувати електросамокати
У Відні підвищують штрафи для блокувальників громадського транспорту
