У Львові відкриють новий корпус реабілітаційного центру «Незламні»

Відкриття реабілітаційного центру заплановане на квітень.

Як повідомляє Львівська міська рада, будівля налічує 7 поверхів для реабілітації з моделями квартири та навіть магазину, аби пацієнт міг максимально підготуватися до нових умов життя. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців. Центр створюють на базі старого корпусу поліклініки.

В реабілітаційному центрі використовують найсучасніше обладнання та новітні методики для відновлення повноцінного життя військових та тих цивільних, які отримали травми внаслідок військових дій.

Візуалізація: Львівська міська рада

В новому корпусі встановлять роботизовану систему ходьби, екзоскелети, роборукавички, які допомагають рухати рукою, тощо. Будується також бассейн. Водночас тут створюють реабілітаційні зали зі стелевими підйомниками, аби прикуті до ліжка пацієнти могли переміститися до басейну чи реабілітаційної кімнати.

У планах – обладнати ерготерапевтичну квартиру з кухнею, де пацієнтів вчитимуть знову про себе дбати.  Ерготерапевти допомагатимуть знову тримати в руках зубну щітку чи олівець. Також тут створять імітацію магазину, де пацієнти зможуть тренуватися робити покупки.

У центрі незламні, окрім звичайних протезів, спеціалісти розпочали встановлювати пацієнтам біонічні.

 

 

Читайте також:

Українці зібрали майже 1 млн гривень на відбудову Макарівської амбулаторії

«Найкращій приклад реставрації». Львівська галерея мистецтв отримає премію ім. Гейштора

В Ірпені підприємці самотужки відновили зруйнований росіянами дитячий садок