Для мешканців модульних містечок облаштують нові оселі для проживання взимку

Нові модульні двоповерхові будинки розташують у Сихівському районі Львова.

На відміну від наявних контейнерних споруд, вони матимуть душові кімнати, санвузли та їдальні поряд з кімнатами, повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

“Контейнерні будинки, у яких зараз проживають переселенці, мають опалення. Однак душові кімнати, санвузли та їдальні в цих містечках розміщені в окремих приміщеннях, що, погодьтеся не дуже зручно взимку. А у новому містечку вони будуть в одному приміщенні”, – зазначає посадовець.

Майбутнє поселення складатиметься з восьми двоповерхових будинків, у яких зможуть мешкати 1280 людей. Туди планують переселити усіх нинішніх жителів наявних тимчасових модульних споруд міста. Крім того, ще залишиться 200 вільних місць.

Схема розташування модульних конструкцій. Зображення: Любомир Зубач

Конструкції для тимчасового проживання Львову передасть польський уряд. Також використають будиночки зі Стрийського парку – їх розберуть та відновлять доступ до спортивних майданчиків. 

Два інших модульних містечка планують законсервувати на зиму. За словами Любомира Зубача, їх можна буде знову використовувати у весняно-літній період, якщо у цьому буде потреба.

 

 

Читайте також

В Тернополі облаштують тимчасові помешкання, придатні для проживання у зимовий період

Австрія зведе в Україні три медзаклади – на це виділять €600 мільйонів

Червоний Хрест оголосив низку тендерів на зведення тимчасового житла й відновлення пошкодженого