У Львові тестують перший тролейбус із автономним ходом

/ Урбаністика /

Розробники досліджують, як транспортний засіб працюватиме у міських умовах за різних температур. 

Про це повідомляє Львівська міська рада.

16 лютого на вулиці міста у тестовому режимі знову виїхав перший львівський тролейбус «Електрон» з автономним ходом. Як пояснив керівник ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів, перед випуском на маршрут роботу тролейбуса мають випробувати в різних кліматичних умовах. 

«Роботу тролейбуса з автономним ходом тестують наші працівники та виробник – компанія «Електрон». На цьому етапі тестування триватиме орієнтовно до середини березня. Також випробування будуть ще і влітку. Маємо побачити, наскільки ефективно він працюватиме як при мінусовій, так і при плюсовій температурах… Після всіх випробувань тролейбус працюватиме на котромусь з наших маршрутів. Це буде у цьому році», – зазначив Ковалів.

У комунальному підприємстві розповідають, що надалі завдяки таким тролейбусам можна було б розвивати існуючі тролейбусні маршрути без прокладання тролейбусних ліній.

Компанія «Електрон» доукомплектувала системою автономного живлення наявний тролейбус. Отримавши додаткову батарею, він став важчим на 750 кг та втратив 3 сидіння для пасажирів. Водночас тепер транспортний засіб зможе проїхати автономним ходом 20 км, а для «відновлення сил» потребуватиме 3-годинної підзарядки. Свій перший тестовий рейс тролейбус здійснив  у червні 2021 року.

 

 

Читайте також

Укрзалізниця у рекордні терміни відновила дві станції на кордоні з Польщею

Латвія буде передавати Україні конфісковані у п’яних водіїв автівки

У Копенгагені поліція їздитиме на електросамокатах