У Львові створили перший в Україні парк розваг для дітей з інвалідністю

У Львові за кошти американського подружжя створили перший в Україні парк розваг та відкриттів для дітей з інвалідністю.

Як повідомляє Львівська міська рада, парк розташований на проспекті Червоної Калини, 86А.

На території площею 1100 кв.м. доступні гойдалки та качелі для дітей на колісних кріслах, велика гірка, мініфутбольне поле та розваги для дітей з розладами спектру аутизму.

“Це місце безпеки, радості і відкриттів ми розробили з дружиною Танею для дітей саме з такими діагнозами і типами інвалідності. Саме у Львові ми заклали хороший фундамент для нашої праці в Україні. Цей майданчик нам з дружиною коштував приблизно 60 тисяч доларів. В нас є персональна сімейна фундація, і 99% того, що ми робимо, це за свої власні кошти”, – розповів Едді Вейн, який разом з дружиною Тетяною збудували цей парк.

Фото: Львівська міська рада

Парк розваг та відкриттів поділений на дві зони – для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та дітей з розладами спектру  аутизму.

У першій зоні – діти, які мають фізичні обмеження, можуть безпечно покататися на гойдалці. Їх фіксують у високих кріселках з допомогою спеціальних пасків безпеки. Поряд можна покататися на круговій каруселі.

Фото: Львівська міська рада

Крім каруселей, тут розташовані сенсорні локації для зорового контакту, щоб викликати у дітей певні асоціації, а також звукові панелі, де можна почути звуки різних інструментів. Також можна погратися кольоровими гумовими іграшками.

 

 

Читайте також:

У Львові реконструюють лікарню швидкої медичної допомоги

На Львівщині планують відновити палац XVIII століття

На Львівщині обрали переможців архітектурного конкурсу на проєкт благоустрою Майдану Незалежності