У Львові створять бульвар зі сквером, фонтанами й громадським простором

/ Події /

Частину проспекту Чорновола очікує капремонт. На цій території облаштують пішохідний бульвар із фонтаном, парком й громадськими просторами.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Нову концепцію з облаштування проспекту презентував головний архітектор міста Антон Коломєйцев. За його словами, нині бульвар, який повністю заставлений МАФами, має поганий стан – там немає зручних пішохідних зв’язків через велику кількість автівок, а під час злив вулицю сильно підтоплює.

“Бульвар має протяжність більше кілометра. Проїжджу частину кілька років тому реконструювали, а основна площа самого бульвару в поганому стані. Основна ідея полягає в тому, щоби це був простір не лише транзитний. Бульвар має стати основним міським простором північної частини міста”, – стверджує він.

Концепція майбутнього бульвару. Зображення: ЛМР

Новий проєкт з облаштування цієї території передбачатиме відновлення і посилення основного пішохідного транзиту й облаштування велодоріжок. У майбутньому територію бульвару поділять на дві частини. На одній з них буде бульвар з громадськими просторами, а на іншій – створять сквер. На основній площі встановлять фонтан.

“Сформуємо громадські простори для різних верств, також буде додаткове озеленення – дерева, кущі. Простори будуть для дітей і для підлітків, можливо також для скейтерів і для дорослих. Також плануємо систему дощових садків, специфічних ландшафтних рішень, які дозволять покращити дренаж, щоб вулицю не затоплювало під час дощів. Також на бульварі будуть мистецькі елементи, це задасть культурний образ цьому простору”, – розповідає головний архітектор Львова.

Концепція майбутнього бульвару. Зображення: ЛМР

Для реалізації планів наразі місто повинне обрати виконавця та напрацювати проєктно-кошторисну документацію, у якій визначать вартість робіт.

 

Джерело зображення на головній: Sylvangardenslandscape.com

 

 

Читайте також

Peaceful Weapon. Команда loft buro презентувала майстер-моделі модульних меблів Mod.ua

Мінськ позбавили статусу міста-побратима Києва

Переселенці з Херсонщини влаштували толоку на Львівщині, аби віддячити за гостинність