У Львові планують створити новий мікрорайон

Поблизу стадіону "Арена Львів" планують збудувати новий мікрорайон із трьома ЖК та інфраструктурою.

Видання Твоє місто повідомляє, що відповідний проєкт підтримали на засіданні архітектурно-містобудівної ради Львова.

Мікрорайон створять на території в районі вул. Стрийської — кільцевої дороги — проєктованої вул. Вернадського. Площа ділянки становить 5,29 га.

Територія поблизу стадіону «Арена Львів» може стати ще одним екологічним та зеленим мікрорайоном міста. Зараз частина ділянки використовується як розсадник рослин для вуличного озеленення, яке із економічних причин власник має намір перенести за межі міста.

Зображення: ДП ДІПМ «Містопроект»

Тут планують збудувати три житлові комплекси, ТЦ, готель, офісний центр, супермаркет та освітній комплекс, який включатиме школу на 600 дітей та дитсадок на 200 місць. Доступ до школи буде з вулиці Мікльоша, зеленої зони та двох проєктованих вулиць.

“В кварталі широкі вулиці, які дозволяють облаштувати двосторонній рух та кишені з паралельним паркуванням. Всередині кварталу відкритого паркування немає, лише є заїзди по периметру і підземні паркінги. Уся центральна частина кварталу – пішохідна зона», – пояснює під час засідання головний архітектор проєкту Юрій Столяров.

Зображення: ДП ДІПМ «Містопроект»

У південній частині кварталу допускається 16-поверхова забудова, а в північній – до 13 поверхів. Середня поверховість становитиме близько 9 поверхів. На куті вулиці Мікльоша облаштують торговельний комплекс з готелем та офісним центром. Три житлові комплекси мають близько 560 квартир та вмістять майже 1300 мешканців. Під кожним з них буде підземний паркінг.

За його словами, забудовник цього кварталу декларує, що він готовий розпочати реалізацію школи паралельно з будівництвом житла. Водночас територія комплексу не входить в зону шумового дискомфорту від аеропорта.

 

 

Читайте також:

У Львові суд зобовʼязав забудовника демонтувати один з поверхів ТЦ

У Львові висадять нові дерева замість зрублених під час реконструкції вулиці Шевченка

На Львівщині на місці провалля виявили торгові пивниці XVII-XVIII ст.