У Львові на аукціоні продали збитковий готель «Власта»

В аукціоні взяли участь 23 учасники. В результаті торгів найвищу ціну в розмірі 115 млн гривень запропонувала приватна компанія «Магнус Трейдінг Україна».

Як повідомляє Львівська міська рада, Перше медичне об’єднання Львова хотіло викупити приміщення готелю, відремонтувати його й облаштувати реабілітаційний центр для пацієнтів, які потребують довготривалого лікування.

«За минулий рік ми пролікували півмільйона українців: і дітей, і дорослих; і військових, і цивільних. До нас уже телефонують тисячі пацієнтів, які просять про допомогу в реабілітації та протезуванні. Ми можемо їм допомогти, але у нас є велика проблема – їм немає де жити, а реабілітація людей може тривати місяцями», – розповів генеральний директор Першого ТМО Олег Самчук.

Утім, організація змогла запропонувати кінцеву ціну за приміщення 57 млн грн.

12-поверховий готель був зведений 1976 року. Фото: lviv.virtual.ua

Початкова вартість готелю становила 6 993 600 грн. Фірма-переможець також має виплатити всі борги підприємства, а це ще 8 млн грн.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ “Магнус Трейдінг Україна” зареєстроване у Києві від 2019 року. Компанія займається діяльністю посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами. Власником фірми є киянин Олег Діденко, який також володіє ще низкою фірм у Києві.

Олег Діденко у 2014-2020 роках був директором з проблемної заборгованості, газорозподільних систем та роздрібного газопостачання НАК “Нафтогаз України”. Його звільнили з посади на фоні скандалу про купівлю авто Bentley.

Інформація про приватизацію готелю з’явилася ще у червні 2021 року, тоді в Міноборони заявляли, що готель є неприбутковим.

 

 

Читайте також:

Який вигляд матиме новий готель у центрі Львова. Результати архітектурного конкурсу

Уряд скасував електронні аукціони в Prozorro через постійні обстріли і блекаути

Яхту Медведчука вартістю 200 млн продадуть на аукціоні — кошти віддадуть Україні