У Львові IT-компанія перерахувала наперед 24 млн грн податків

/ Події /

Львівська ІТ-компанія SoftServe перерахувала 24 млн грн податків до бюджету, аби підтримати українську економіку у період війни, що розгорнула росія.

Про це повідомили у представництві компанії, пише ZAXID.NET.

Також компанія виділила 12 млн грн на підтримку української армії та гуманітарну допомогу. Через благодійний фонд “Відкриті очі” для ЗСУ передали бронежилети, рації, каски, а також подовжувачі та павербанки. 

Крім цього, представництво компанії дало у розпорядження 4 автомобілі в гуманітарний штаб Львова із засобами гігієни, електричними обігрівачами, ковдрами тощо.

Співзасновник компанії SoftServe Тарас Кицмей. Фото: biz.nv.ua

“У цій боротьбі є багато фронтів – військовий, цивільний, дипломатичний, державний, бізнесовий. І кожен з нас у ці дні має і мусить тримати свій фронт. Підтримка української економіки, гуманітарна підтримка українських громад і забезпечення наших воїнів є тим тилом, який дозволить нам пройти це випробування”, – сказав співзасновник компанії SoftServe Тарас Кицмей.

До слова, SoftServe відкрив також власний фонд для збору коштів на підтримку армії. Нині працівники компанії додатково пожертвували туди 1,5 млн грн.

 

 

Читайте також

Netflix призупинив усі проєкти, що пов’язані із росією

Архітектори по всьому світу виступили проти військової агресії росії в Україні

У знак підтримки України паризьку станцію метро назвали Europe-Ukraine