У Києві знизять яскравість вуличного освітлення, щоб економити електрику

У Києві для економії електроенергії знизять яскравість вуличних ліхтарів. Проте повністю вимикати вечірнє освітлення не будуть. 

Про це повідомляють у КМВА.

Очільник КМДА Сергій Попко зазначив, що рішення пов’язане із масованою ракетно-дроновою атакою ворога на енергетичні об’єкти, яка спричинила дефіцит в енергосистемі країни.

Він зауважив, що повністю виключати усі ліхтарі не будуть. Завдяки системі керування зовнішнім освітленням лише знизять яскравість освітлювальних приладів. Це дасть змогу досягти загальної економії не менше 20%.

Очільник КМВА закликає містян економити електроенергію. Особливо у найважливіші для енергосистеми години навантажень – з 18:00 до 23:00.

 

 

Читайте також:

На Львівщині створять індустріальний парк на ділянці 20 гектарів

У Львові реставрували старі ліхтарі на проспекті Свободи

У Києві планують висадити шість мільйонів квітів впродовж 2024 року