Про це повідомляють у КМВА.
Очільник КМДА Сергій Попко зазначив, що рішення пов’язане із масованою ракетно-дроновою атакою ворога на енергетичні об’єкти, яка спричинила дефіцит в енергосистемі країни.
Він зауважив, що повністю виключати усі ліхтарі не будуть. Завдяки системі керування зовнішнім освітленням лише знизять яскравість освітлювальних приладів. Це дасть змогу досягти загальної економії не менше 20%.
Очільник КМВА закликає містян економити електроенергію. Особливо у найважливіші для енергосистеми години навантажень – з 18:00 до 23:00.
Читайте також:
На Львівщині створять індустріальний парк на ділянці 20 гектарів
У Києві планують висадити шість мільйонів квітів впродовж 2024 року