У Києві відновили ще дві багатоповерхівки, пошкоджені російськими обстрілами

Відновлення здійснили в будинках по вулиці Глибочицькій Шевченківського району.

Зокрема, відновили пошкоджені російськими обстрілами 2 сусідніх будинки на вулиці Глибочицькій в Шевченківському районі столиці, йдеться в повідомленні КМДА. В одну нову багатоповерхівку російська ракета влучила навесні минулого року, в будинок поруч – влітку 2022-го.

У будинку були пошкоджені вертикальні, горизонтальні залізобетонні стіни, зруйновані конструкції стін фасаду. Також повибивало вікна та двері.

Фото: КМДА

На уцілілих ділянках перекриттів, що примикають до зруйнованих осель, утворились завали зруйнованих конструкцій. Розчепилися елементи каркасу, були деформовані стінові конструкції. Зруйновані внутрішні мережі.

На сьогодні будинки повністю відновили. Оновили монолітний залізобетонний каркас, влаштували зовнішні та внутрішні стіни із керамічних блоків. Виготовили та змонтували металеві конструкції даху, замінили ліфти. Відновили внутрішні інженерні мережі. Зробили опорядження фасадів та внутрішнє оздоблення місць загального користування.

Фото: КМДА

В деяких квартирах, за бажанням їх власників, зробили соціальний ремонт. Відновили також огородження сходів, балконів та ганків. За місяць завершать благоустрій прилеглої території.

 

 

Читайте також:

ЮНЕСКО оновила список пошкоджених росіянами памʼяток архітектури в Україні

Київ втратив 2,4 млрд грн через зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог

На Теремках у Києві хочуть відремонтувати сквер за 3,5 млн грн