У Києві відкрили Центр для онкохворих дітей “Дача”. Інтерʼєри створила Makhno Studio

У Києві відкрили родинний дім "Дача", де сімʼї із важкохворими дітьми можуть безоплатно проживати протягом лікування у Національному інституті лікування раку та Охмадиті.

Про це йдеться на сторінці благодійного фонду “Запорука”.

У створенні Центру взяли участь 65 партнерів, серед яких українські дизайнери та архітектори. Так, проєкт будівлі та технічний нагляд забезпечило архітектурне бюро AIMM, а дизайн інтер’єрів розробила Makhno Studio.

Фото: Благодійний фонд “Запорука”

У будинку площею 950 квадратних метрів передбачено 15 окремих сімейних кімнат для 15 різних родин. Окрім затишних кімнат, у будинку є: кабінети фізіотерапевта та психолога, кімната зі звукоізоляцією, два ігрових зали, простір для відпочинку, спеціальні кімнати для дітей на інвалідних візках.

Фото: Благодійний фонд “Запорука”

Меблі для спільних зон розробили в українській компанії Elio Home. Також на території облаштували бомбосховище, щоб гарантувати безпеку мешканцям.

Фото: Благодійний фонд “Запорука”

З 2009 року фонд “Запорука” дає можливість родинам бути разом під час лікування дитини. Раніше “Дача” винаймала приміщення — за довгі роки існування проєкту до початку вторгнення там проживали 1347 дітей різного віку з усіх куточків країни. У 2018 році фонд спільно з партнерами розпочав будівництво нової “Дачі”, яке тривало 5 років.

 

 

Читайте також:

Офіс металургійного підприємства FUTURA від студії MAKHNO

Студія Makhno розробила проєкт Музею українського сучасного мистецтва та кераміки: візуалізації

Карпатська велич в архітектурному проєкті готелю від студії MAKHNO: візуалізації