У Києві просять допомоги у збереженні єдиного дитячого кінотеатру “Кадр”

/ Україна /

Команді установи не вистачає коштів на подовження оренди сервера. 

Заклик допомогти опублікували на офіційній сторінці. 

“У цей важкий для нашої країни час, коли так багато не вистачає нашим воїнам та вимушено переселеним громадянам, згадка про можливе закриття дитячого кінотеатру “Кадр” може здатися проблемою не першочерговою. Але це лише на перший погляд, адже важко навіть уявити, що один із перших дитячих кінотеатрів Києва закриється лише через те, що у них просто немає коштів сплатити за оренду сервера на наступний термін, оскільки в міському бюджеті на даний час – прірва”, – йдеться в дописі.

Кінотеатр “Кадр” працює з 1950-го року

Таким чином команда громадської організації “Громадська безпека України” разом зі співробітниками кінотеатру оголосили благодійну акцію, у межах якої кожен охочий може придбати абонемент на 10 відвідувань сеансів протягом року вартістю 499 грн. 

Купити такий багаторазовий квиток можна буде безпосередньо в кінотеатрі або ж у представників ГО “Громадська безпека України”. Окрім того, 21 січня о 12:00 у кінотеатрі проведуть дитяче свято – вхід безкоштовний. 

Тих, хто має змогу зробити пожертву, просять переказувати кошти на Монобанку.

“Кадр” – це один із перших дитячих кінотеатрів Києва, заснований у 1950-х роках. У репертуарі установи дитячі фільми та мультики. У 2003 році в будівлі здійснили капітальну реконструкцію.

 

 

Читайте також

Суд визнав садибу Дмитрієва комплексною пам’яткою архітектури

Українська компанія Expolight розробила проєкт підсвітки Чернівецького університету

Суд щодо знесення МАФу-каплиці біля Десятинної церкви відбудеться 18 січня: закликають прийти небайдужих