Відповідне звернення зареєстрував Дмитро Сіданченко 17 січня.
Він стверджує, що колесо не гармоніює з ансамблем історичних будівель, а також має невдале місце розташування, бо стоїть “в низині, і з нього в принципі нічого цікавого не видно”.
Також Сіданченко зауважує, що атракціон не має попиту: “І в давніші часи на ньому не дуже катались, зараз взагалі не бачу, щоб воно крутилося”.
За кілька днів петиція зібрала понад 800 підписів із 6 тисяч необхідних.
Читайте також
Копенгаген готується підписати угоду про побратимство з Києвом
Меморіальний цвинтар для військових можуть розташувати на Співочому полі – активісти
