У Києві експосадовця КП “Плесо” підозрюють у розтраті майже 1 млн гривень

Ексзаступника директора КП "Плесо" повідомлено про підозру у розкраданні 900 тисяч гривень під час здійснення держзакупівель.

Про це повідомляє пресслужба Київська міська прокуратура.

“Згідно з матеріалами слідства, у квітні 2020 року між комунальним підприємством та приватною фірмою був укладений договір про надання комплексних інженерних послуг з паспортизації водного об’єкту, а саме озера Мартишів у Дарницькому районі міста Києва”, – йдеться у повідомленні.

У подальшому заступник директора КП, підписав акти приймання виконаних робіт, знаючи, що вони не виконані. Після чого на рахунки приватної фірми були перераховані бюджетні кошти.

Висновком експертів підтверджено завдання збитків столичній громаді на суму близько 570 тис. грн.

Крім того, посадовцю вручили підозру про розтрату бюджетних коштів під час закупівлі послуг з паспортизації струмка Віта у Голосіївському районі столиці. Збитки за цим епізодом складають 300 тис. гривень.

Фото: Струмок Віта

Наразі підозрюваний звільнений з посади заступника директора вказаного КП, проте обіймає посаду в іншому комунальному підприємстві.

За це йому загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше ми писали, що КП “Плесо” приватизувало комунальну будівлю на березі Дніпра та планує захопити частину території парку “Дикий лівий”.

Зазначимо, посаду генерального директора КП “Плесо” з весни 2021 року обіймає В’ячеслав Савицький. До цього, з  лютого 2020 року т.в.о. керівником КП “Плесо” був Віталій Боярчук, раніше, з січня по лютий 2020 року КП очолював Григорій Сойкіс.

 

 

 

 

 

Читайте також:

КП “Плесо” намагається захопити частину парку “Дикий лівий” – активісти

Північний апеляційний госпсуд призначив нову експертизу щодо “будинку-монстра” на Подолі

Скандальні тендери: прибирання зачиненого аеропорту, шкільні мати, флагшток за 5 млн гривень