До цього заклад працював у тестовому режимі. Усі страви готують жінки з України, що приїхали до Кракова після повномасштабного вторгнення, пише UAinKrakow.
В ресторані можна скуштувати український борщ та сало, галушки по-полтавськи, вареники й інші традиційні страви. Декор та інтер’єр закладу також розробили українці.
Ідея створити ресторан з’явилась у команди фонду ZeroCamps, яка з початку повномасштабного вторгнення надавала прихисток біженцям та допомагала з їжею. У фонді працюють дві українки, американець та поляк.
Заклад відчинений з вівторка по неділю: у будні дні з 14:00 до 21:00, а на вихідних з 13:00 до 22:00. Протягом місяця тут можна оглянути виставку витинанок художниці Дарії Альошкіної. В експозиції представлені шість паперових робіт невеликого формату та двометровий панно-триптих “Розколяда”, створений спеціально під простір.
Читайте також:
Сади Гесперид і світ Аїда. У Лондоні відкрили ресторан у стилі грецької та римської міфології