У КМДА розповіли деталі про багаторівневий паркінг, який планують звести в Оболонському районі

На Оболоні на вулиці Прирічній під час облаштування рекреаційної зони збудують трирівневий паркінг за 120 мільйонів. Водночас місцеві мешканці помітили вирубку дерев на цій території. 

У КМДА розповіли, що підземно-наземний паркінг буде розрахований на 720 автомобілів.

Загальна площа паркінгу становитиме 10 120 кв.м., а площа приміщень подвійного використання — 2 360 квадратних метрів. Підземна частина приміщення слугуватиме сховищем.

Яз зазначають у КМДА, доступ до нього матимуть маломобільні групи населення завдяки створенню безбар’єрного середовища. Однак у організації “Парк Прирічна” занепокоєні початком вирубки дерев на території, біля якої має бути розташована парковка.

“Під виглядом санітарної очистки вже було зрізано декілька дерев. Громада прекрасно розуміє, що для початку будівництва паркінга (на 750 паркомісць) у зеленій зоні, треба “прорубити” дорогу для будівельної техніки. А це ризик знищення десятків здорових дорослих дерев”, – пишуть мешканці у групі Facebook “Парк на Прирічній”.

Активісти своєю чергою виступають за створення на цьому місті парку і 8 квітня закликають усіх небайдужих зібратися на толоку на вулиці Прирічній.

Зображення: КМДА

Нагадаємо, Віталій Кличко анонсував відкриття рекреаційної зони з парком “Наталка”, набережною, прокладеним до Оболонського острову мостом та паркінгом вже до кінця цього року. Пішохідний міст зводять за кошти меценатрів і Метрополії Великого Парижа.

 

 

Читайте також:

Мер Києва розповів, коли зведуть пішохідний міст та облаштують Оболонський острів

“Місто росте. Простір – ні”: Амстердам вводить нові обмеження на рух автомобілів у місті

Норвегія передала 120-метровий міст, який встановлять на Буковині