У Китаї відкрили найбільшу вертикальну 26-поверхову свиноферму в світі

/ Світ /

У китайському місті Ечжоу, провінція Хубей, на початку жовтня компанія Zhong Xin Kai Wei Elevage Moderne прийняла перших 3 700 племінних свиней у своїй 26-поверховій бетонній вежі. 

Про це повідомляє Le Monde з посиланням на відео, опублікованому на сайті китайської соціальної мережі Weibo.

“Це найвища та найбільша свиноферма у світі, де влітку дує прохолодний вітерець, а взимку — тепле повітря”, — сказав віцепрезидент компанії Лінь Цзінь.

Будівля оснащена системою моніторингу рівня вентиляції, температури та вологості в реальному часі та шістьма гігантськими ліфтами, здатними транспортувати 240 свиней одночасно. Усе регулюється дистанційно з кімнати управління.

Злаки та декоративні луки замість газонів. Як зміниться озеленення Києва в 2023 році

Компанія також намагається впровадити “кругове виробництво”, включно з високотемпературною анаеробною ферментацією (незалежною від кисню), яка з гною вироблятиме до 120 000 кубометрів біогазу на день.

Після очищення від сірки цей біогаз можна використовувати для продокування електроенергії. Вона допоможе “зберігати свиней у теплі, забезпечувати гарячою водою для миття тварин, щоб турбуватись їхнє здоров’я, та водночас скоротити шкідливі викиди”.

Розробники проєкту стверджують, що цей підхід допоможе вирішити два завдання одночасно: скоротити використання сільськогосподарських земель та задовольнити стрімке зростання попиту на свинину.

 

 

Читайте також

Японія готова надати Україні обладнання для відновлення енергетичних об’єктів

“Екологічний і моральний злочин”. Урбаніст розкритикував проєкт вертикального міста The LINE в Саудівській Аравії

На одній із найпопулярніших набережних в Еміратах облаштують гігантські звивисті громадські простори