У київських школах більше не вчитимуть російську мову

/ Україна /

Також буде заборонено викладати мовою країни-окупантки.

Про це інформує політичний експерт і блогер Андрій Смолій.

“В Києві у школах більше не буде вивчатись мова-окупанта, а також не буде навчання московською. Про це повідомили у листі-відповіді з КМДА. Сподіваюсь так і буде. З 1 вересня будемо відслідковувати ситуацію”, – йдеться у пості Смолія.

Напередодні експерт подав звернення до Департаменту освіти та науки з відповідним запитом, на яке отримав відповідь:

“За результатами розгляду повідомляємо, що за інформацією управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій станом на 01.07.2022 року освітніми програмами закладів загальної середньої освіти міста Києва на 2022-2023 навчальний рік не передбачається викладання предметів російською мовою та вивчення російської мови як предмету або факультативно”.

 

 

Читайте також

Зі шкільних програм на Одещині зникне російська мова й література

Бібліотеки Рівного прийматимуть російські книги на макулатуру

Понад тонну російських книг здали на макулатуру в Ірпені