У Києві знову засипають озеро Небреж, аби побудувати на його місці ЖК

Київська міська рада видала дозвіл на будівництво.  

На забудову озера Небреж видали містобудівні умови і обмеження, за якими тут зведуть житловий комплекс. Про це повідомляє у своєму фейсбуці активіст Дмитро Перов. 

Такий вигляд має озеро Небреж

За його словами, проєкт передбачатиме нове будівництво на площі понад 150 га. Варто зазначити, що минулого тижня Державна інспекція архітектури та містобудування України винесла на розгляд питання забудови території на озері Небреж, однак Комісії знадобився додатковий час на опрацювання рішення. 

Нині біля навколишніх територій озера рівняють ландшафт. Фото: Alexandr Podlasov

Саме після цього, за словами Дмитра Перова, територію озера знову почали засипати. Нині забудовник Stolitsa Group планує завершити тут зведення житлового комплексу. 

Тут планують поставити паркан для огородження території будівництва. Фото: Alexandr Podlasov

Зазначимо, що весною 2021 року компанія-забудовник вже намагалась звести житловий комплекс “Патріотика на озерах” на пісках і заплавних луках, а також частково засипала озеро Небреж. Однак через супротив громади будівництво призупинили. До слова, перший дозвіл на забудову навколишніх територій видали ще у 2005 році.

Озеро Небреж розташоване у Києві на території Дарницького району та входить до групи Осокорівських озер. Озера Небреж, Мартишев, Тяглі та навколишні землі — останні залишки ландшафтних комплексів лівобережної заплави Дніпра. Ця місцевість є домом для багатьох представників флори та фауни, занесених до Червоної книги України.

 

Читайте також

На території НАУ планують збудувати житловий комплекс

На місці Печерського торгового центру у Києві зведуть чергову новобудову

На Sotheby’s виставили найбільший у світі чорний діамант