У Києві все-таки планують створювати зупинки-укриття: активісти й експерти проти

Влада столиці переглянула аспекти безпеки містян під час проїзду в громадському транспорті й тепер хоче встановлювати конструкції цивільного захисту на зупинках.

У серпні міський голова Віталій Кличко заявив, що наразі фінансування такої ініціативи не відбуватиметься через брак коштів, однак вже 28 вересня комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами підтримала відповідний проєкт рішення. 

Тепер департамент транспортної інфраструктури КМДА разом із КП “Київпастранс” за місяць мають визначити перелік місць із найбільшими скупченнями пасажирів, щоб у майбутньому встановити там залізобетонні мобільні укриття. 

“Як вказує світовий досвід, зокрема Ізраїлю, облаштування “безпечних зупинок” базується на принципі їх швидкої доступності й можливості не тільки витримати руйнівну силу зброї, а й убезпечити населення від смертельної загрози”, – наголосила депутатка Київради Ганна Свириденко.

Такий вигляд мають мобільні укриття поблизу зупинок. Харків. Фото: Редпост

Натомість архітектор Анатолій Фролов вважає, що це не вирішить проблему з безпекою. За його словами, більш доцільним рішенням було б відкрити вже наявні укриття, які є майже в кожній будівлі та привести їх до ладу.

“Це буде значно ефективніше та й не треба витрачати космічні кошти з бюджету”, — каже I-UA.tv Фролов.

Подібної думки дотримуються у ГІ “Пасажири Києва”. Активісти наголошують, що облаштування зупинок-укриттів не допоможе зберегти життя, адже вони не витримують прямих потраплянь снарядів, а отже “не мають сенсу”.

Прийняття рішення про облаштування мобільних укриттів вони пов’язують з небажанням влади враховувати потреби громади й дати дозвіл громадському транспорту здійснювати перевезення під час повітряних тривог. 

“В Києві тисячі зупинок громадського транспорту. Конструкції, які можуть бути застосовані для потенційного захисту, збірні, тому не витримують прямого або близького потрапляння… Маємо ситуацію, коли на цей проєкт закладуть сотні мільйонів гривень з бюджету міста в той час, коли Київпастранс по кілька місяців затримує зарплату працівникам і втрачає доходи внаслідок простою під час повітряної тривоги”, – зазначають активісти у дописі. 

Такий вигляд має зупинка-укриття в Миколаєві. Фото: svidok.info

Цікаво, що рішення про встановлення укриттів ухвалили одразу після того, як ”Пасажири Києва” за підтримки депутатів зареєстрували у КМДА проєкт рішення про безперебійне перевезення пасажирів громадським транспортом під час тривог. 

Варто зазначити, що напередодні й сам мер Києва заявляв, що облаштування таких зупинок не є реальним, адже проєкт потребує масштабного фінансування, а грошей у міському бюджеті на це немає.

 

На головному зображенні – зупинка-укриття у Харкові. Фото: nikvesti

 

 

Читайте також

У столиці почали курсувати автобуси з Європи – фото

“Знеси мене повністю”. У Києві почали розмальовувати російські пам’ятники закликами демонтувати їх

У Києві з’явилася вулиця, яку назвали на честь архітектора першого вокзалу міста