Кияни вимагають позбутись недобудови на проспекті Леся Курбаса – петиція

Мешканці столиці наполягають на забороні продовження будівництва на Борщагівці й пропонують демонтувати уже зведену конструкцію.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради. 

За словами автора електронного звернення Олега Речича, таке рішення допоможе покращити транспортну розв’язку.  

“На цій ділянці дороги постійно утворюються затори в години пік. Будівництво ведеться дуже повільно і вже багато років, забудовники зайняли цілу смугу проспекту, чим суттєво знизили пропускну здатність пожвавлення магістральної дороги. Ця забудова не дає спокійно жити багатьом людям протягом дуже тривалого часу. Потрібно покласти цьому край”, – йдеться у тексті.

За день після оприлюднення петиція зібрала близько 900 з 6000 необхідних підписів. Долучитись до голосування можна за посиланням.

У 2019 році місцеві жителі вже звертались до влади з проханням припинити це будівництво, однак його продовжили. Фото: Андрій Мадика

Варто зазначити, що понад три роки тому на проспекті Леся Курбаса почали будувати ТРЦ April City. Місцеві жителі були невдоволені таким рішенням й намагались завадити будівництву, однак вирішити проблему поки не вдалось. 

Замовником ТРЦ April City є компанія “Фаворит-поліс”. Її бенефіціарним власником є Яків Басс, батько Дениса Басса, який обіймав посаду заступника ексмера Києва Леоніда Черновецького.

 

 

Читайте також

У Києві все-таки планують створювати зупинки-укриття: активісти й експерти проти

Столиці повернули 17 заповідних ділянок на Жуковому острові

На майно одного з найбільших забудовників Києва наклали арешт