У Києві слідчі вилучили російське скло вартістю понад 9,5 млн гривень

/ Події /

Під час обшуку на одному зі столичних складів правоохоронці виявили понад 46 тисяч м² продукції зі скла. Вона належала підприємству, яке зареєстроване на території російської федерації.

Нині скляні вироби вартістю понад 9,5 мільйонів гривень, а також дві складських вантажівки з напівпричепами, які належать підприємству, зареєстрованому в білорусі, вилучили, повідомляють у пресслужбі поліції.

На майно білоруського та російського походження планують накласти арешт та передати в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Дві складських вантажівки, які у процесі обшуків також вилучили, належали білоруському підприємству. Фото: Національна поліція

Слідчі вилучили скляної продукції на майже 10 млн грн. Фото: Національна поліція

У майбутньому вилучене скло використають для відновлення населених пунктів, які постраждали від російської армії. Зокрема, мова йде про Ірпінь та Бучу.

Нагадаємо, що напередодні СБУ арештувала активи прибічників путіна, які мали в Україні будівельний бізнес. Одне з таких підприємств функціонувало на території Київщини.

 

 

Читайте також

В столиці планують запровадити мораторій на використання російськомовного культурного продукту

Ірпінь та французькі Канни закріпили партнерство Меморандумом про співпрацю

Індустріальні парки планують звести одразу в трьох українських містах