У Києві може значно збільшитись кількість наземних переходів

/ Події /

У Київраду планують подати проєкт рішення щодо забезпечення фізичної безбар’єрності транспортної інфраструктури та зручного пересування маломобільних груп населення. Він передбачає збільшення кількості облаштованих наземних переходів.

Авторами ініціативи стали депутатка Київради й активістка Ксенія Семенова, юристка Марія Куляша та столичний урбаніст Олександр Рак. 

Згідно з пропозицією, відстань між наземними переходами у межах територій житлової та громадської забудови має складати не більше 500 метрів. Крім того, щоб забезпечити умови безбар’єрності, на проїжджих частинах дороги мають дублювати підземні й надземні переходи. 

За словами Ксенії Семенової, ініціативу щодо облаштування ділянок для руху пішоходів через проїжджу частину можна впровадити в деяких місцях просто зараз. Зокрема, мова йде про ті вулиці, де не потрібно змінювати схему руху. У приклад вона наводить Арсенальну площу.

 

 

Читайте також

У Києві продовжать ремонт аварійної ділянки річки Либідь

“Зелене” місто та центр освіти: стали відомі деталі Генплану Харкова від Фостера

Київ пропонують сполучити веломаршрутом з Бучею та Ірпенем