У Києві хочуть перейменувати вулицю Волгоградську на честь активіста Романа Ратушного

/ Україна /

Нову назву для вшанування пам'яті про загиблого воїна та активного громадського діяча запропонував письменник Євген Лір. 

Про це повідомляє видання НВ з посиланням на публікацію Романа Кулика:

“Євген Лір запропонував перейменувати вулицю Волгоградську (біля Протасу в Києві) на честь загиблого розвідника 93-омбр, киянина, активного громадянина і воїна ЗСУ Романа Ратушного. Я – обома руками за. Він заслужив право бути увічненим на карті Києва, за кращу версію якого він боровся”, – йдеться в пості Романа.

Ініціативу вже підтримала депутатка Київради Ксенія Семенова, яка зауважила: “Мені здається, це те, що кияни підтримають. І те, чого Рома заслуговує – вічна пам‘ять столиці”. 

Джерело зображення: Facebook.com/Ксенія Семенова

Лідер ГО “Захистимо Протасів яр” і розвідник 93 ОМБр “Холодний яр” Роман Ратушний загинув 9 червня в бою під Ізюмом. Офіційно про його смерть повідомили 14 червня.

Роман Ратушний мужньо боронив Україну від початку повномасштабного вторгнення. Фото: Facebook.com/Захистимо Протасів Яр

Команда громадської організації, яку очолював Роман, зазначила, що у майбутньому в Протасовому Яру обов’язково облаштують парк, який назвуть на честь захисника України:

“Попри цю важку втрату, ми продовжимо справу Романа, ми продовжимо змінювати і розбудовувати наше суспільство, нашу країну, ми продовжимо боротися за Велику Соборну Україну. Ми обов‘язково розбудуємо парк в Протасовому яру. Парк, де на честь Роми висадимо дуб. Парк, який, впевнені, буде носити ім‘я Романа Ратушного”, – мовиться у пості представників організації.

“Був першим і ніколи не проявляв страху”. На війні загинув активіст Роман Ратушний