У Гостомелі збудують житловий квартал для переселенців із Бахмута

Очільник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева анонсував, що у селищі Гостомель планується будівництво житла для бахмутян. 

Про це повідомляє Бахмут IN.UA.

Реалізація проєкту знаходиться на початковій стадії. Наразі триває підбір земельної ділянки та аналіз технічних можливостей для будівництва.

Відомо, що міська влада Бахмута провела зустріч з владою Гостомельської селищної ради, аби дізнатися про можливість будівництва багатоквартирних та житлових будинків на території громади.

У майбутньому тут зможуть поселитися близько 3000 людей.

Нагадаємо, для бахмутян у селі Баришівка, що за 25 км від Борисполя, зведуть інноваційний квартал зі збереженням культурних цінностей.

Фото на головній ілюстративне

 

Читайте також:

Рада посилила відповідальність за знищення культурної спадщини та незаконні розкопки

На Чернігівщині місцева влада знищила масове поховання жертв Голодомору

Мінкульт вніс садибу Зеленських до Державного реєстру памʼяток України