У Франції використовуватимуть базу даних ДНК для боротьби із собачими фекаліями

У власників собак у французському місті Безьє братимуть зраки слини у їхніх улюбленців, щоб у подальшому можна було визначити хто не прибирає за ними у громадських місцях.

Про це повідомляє The Guardian.

Місцевий мер Роберт Менард каже, що жителям і гостям набридли фекалії на тротуарах міста. Він планує запровадити дворічний експеримент, щоб відстежувати та штрафувати тих, хто не прибирає за своїми домашніми тваринами.

“Ми повинні карати, щоб змусити людей поводитися краще”, — сказав Менар.

Згідно з запланованою схемою, власники собак повинні будуть відвезти своїх домашніх тварин до ветеринара або попросити одного з ветеринарних спеціалістів міста безкоштовно взяти зразок слини, після чого видадуть “генетичний документ”. Ті, кого згодом зупинять без генетичного паспорта собаки, будуть оштрафовані на 38 євро.

Собачі екскременти, знайдені на тротуарі, будуть зібрані та перевірені, а деталі надіслано до поліції, яка ознайомиться з національними реєстрами домашніх тварин і зіставить їх із конкретним власником. Виявленому злочинцю доведеться заплатити штраф до 122 євро.

Менар вперше запропонував зібрати ДНК у приблизно 1500 собак у центрі Безьє в 2016 році, але його прохання було відхилено місцевим адміністративним судом як напад на особисту свободу.

 

 

Читайте також:

Для Олімпійських ігор в Парижі встановлять сидіння з переробленого пластику

В Парижі будують містечко для спортсменів до Олімпійських ігор-2024

У Франції під час будівництва школи знайшли середньовічну могилу матері та дитини, що тримаються за руки