У Франції презентували новий дизайн факела Олімпійських ігор в Парижі

Дизайнер Матье Леаннер розробив новий сталевий факел для Олімпійських та Паралімпійських ігор 2024.

Про це пише видання Dezeen.

Ставлевий факел кольору шампань із рифленою структурою буде важити 1,5 кг, а всього буде виготовлено 2,5 тисячі екземплярів.

Дизайн Леаннера однаковий за формою, кольором і матеріалом як для олімпійських, так і для паралімпійських факелів. Хоча зазвичай вони дещо відрізняються.

Дизайн факелу Олімпійськиї ігор в Парижі 2024

Єдиною відмінністю між двома артибутами Ігор є символіка: один з них прикрашають олімпійські кільця, а інший – паралімпійський символ агітос. На обох зображено олімпійську емблему, вогонь у формі медалі та пару губ.

Факел, виготовлений металургійною компанією ArcelorMittal, має колір теплого шампанського та виготовлений із 100-відсоткового переробленого сталевого брухту. Його висота 70 сантиметрів, він має симетричну вигнуту форму з матовим покриттям у верхній половині та блискучим світловідбиваючим покриттям у нижній частині.

Дизайн факелу Олімпійськиї ігор в Парижі 2024

Смолоскип нестиме Олімпійський вогонь у естафеті з 10 000 факелоносців по всій Франції, перш ніж запалити котел 26 липня 2024 року, що означатиме початок Ігор. Після завершення Олімпійських ігор друга естафета з 1000 факелоносців понесе Паралімпійський факел і вогонь і знову запалить котел для початку Паралімпійських ігор 28 серпня.

За словами президента Ігор у Парижі 2024 Тоні Естанге, це вперше, коли в них бере участь рівна кількість жінок та чоловіків.

 

 

Читайте також:

Для Олімпійських ігор в Парижі встановлять сидіння з переробленого пластику

В Парижі будують містечко для спортсменів до Олімпійських ігор-2024

Париж запровадив обмеження на висотну забудову