У Дубліні встановлюють громадські шафи зі спортивним інвентарем, щоб популяризувати заняття спортом

Від серпня мешканці Дубліна можуть безкоштовно використовувати спортивне обладнання - баскетбольні м’ячі, ракетки для тенісу та сквошу, а також гирі завдяки спеціальним громадським шафкам, встановленим у деяких парках.

Проєкт таких шаф є частиною ініціативи “Активні міста”. Ідея належить швейцарській компанії BoxUp, яка розміщує шафки з прозорими дверцятами, в яких кожен з відділів містить спортивні речі. Шафками можна користуватися безкоштовно, пише The Mayor.

Щоб відкрити бокс, мешканцям потрібно лише завантажити додаток, який його розблокує. Додаток також реєструє, коли інвентар було повернуто, і таким чином він може генерувати журнали для показників використання обладнання. Такий тип інформації особливо цінується владою, щоб вони могли побачити, чи набуває їх ініціатива популярності.

Швейцарська ініціатива співпрацює з 8 ірландськими місцевими спортивними організаціями і місцевими органами влади, щоб забезпечити безкоштовне спортивне обладнання для жителів міста. Крім Дубліна містами-учасниками є Корк, Лімерік, Голвей і Вотерфорд.

 

Читайте також:

В Мюнхені відкрили тестовий трек Hyperloop

На пляжах Марселя запустили застосунок для захисту жінок від домагань

Морська вода охолоджує третину всіх готельних номерів Копенгагена